close
چت روم
طالـع بینی هـفتگـی – ویژه نامه این هفته

دنیای فیسبوکی ها

چهارشنبه 21 آذر 1397
5/11/91 5/12/91


!
T a r a h i o n . i r
tarahion.ir

تیتر شما

توضیح تیتر شماره 1

تیتر شما

توضیح تیتر شماره 2
عنوان پاسخ بازدید توسط
کدامیک از این خانمها مادر بزرگ می‌باشد 0 1132 ehsan91
عکس های زیباترین و جذاب ترین زنان معروف دنیا ۲۰۱۳ 6 3462 ehsan91
جک های بی تربیتی (خودتم یکی بنویس) 5 223199 nazanin
نشستن برخی از دختر ها در تاکسی + عکس 3 3375 nazanin
پسر بودن......طنز......بخونین!!!+18 4 1499 ramin2613
کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهایی از ایران( نخونی عمرت برفناست) 0 2938 ehsan91
مجموعه عکس های زیبای مگان فاکس 0 1170 ehsan91
مجموعه عکس های دیدنی کیم کارداشیان خوش اندام 0 2520 ehsan91
معنی کامنت های دخترانه 0 849 ehsan91
مقایسه طرز فکر دختر ها و پسرها... 0 868 ehsan91
آموزش ترک مرض خودارضایی 0 1833 ehsan91
ویژه کاربران 0 390 ehsan91
تو خونتون کدوم سوال بیشتر رایجه؟ 0 514 ehsan91
اس ام اس SMS لاتی 0 583 ehsan91
جذاب ترین سرباز زن در سال ۲۰۱۲! + عکس 0 1487 ehsan91
وقتی که دخترا و پسرا با هم خلوت می کنند + طنز 0 1785 ehsan91
وقتی شوهر از اندام زنش تعریف کند!! (طنز) 0 1763 ehsan91
جذاب ترین سرباز دنیا +16 0 1680 ehsan91
''' لباس های مجلسی که با(ک ا ن د و م)ساخته شده !! خودتون بیاین ببینین!! ''' 0 2226 ehsan91
پولدارترین خانواده حال حاضر ایران 0 1775 ehsan91
عکسهای خیلی بی حیایی !!! 0 5905 ehsan91
عمو زنجیر باف(طنز) 0 705 ehsan91
عکسهای بامزه و دیدنی از دختر پسرهای فشن ژاپنی/// 0 1110 ehsan91
اعترافات تکان دهنده 0 1124 ehsan91

طالـع بینی هـفتگـی – ویژه نامه این هفته


بره متولدین فروردین : برگشت ماه به برج تو، چند روزی باعث تقویت احساساتت می‌شه. اگر خواسته گریه کنی یا بخندی بدون که طبیعی است. همچنین ممکنه برداشت‌هات از اتفاقات خیلی غلیظ‌تر از چیزی باشن که واقعا باید باشن. یادت باشه که همه به اندازه تو هیجان ندارن و اگر دیدی کسی تو کاری تعلل می کنه، دلیلش رو پیدا کن. همچنین رسیدن ماه به خونه تو می‌تونه تاثیر پررنگی توی زندگی عاطفی‌ات هم بذاره. هفته خوبیه برای آزمایش یک تیپ جدید.‌ آرایش یا لباس‌هایی هستن که هنوز امتحان نکردی ولی بهت می‌یان. یک تست بزن و اگر خوب بود تا مدتی با اون تیپ باش؛ یک آرایش جدید خرجی نداره ولی حسابی می تونه تغییر ایجاد کنه.

گاو متولدین اردیبهشت : خونه دوازدهمت مربوط می شه به رازهای زندگی‌ات و حالا ماه درست افتاده روش. نور ماه هم فریب دهنده است و هم مرموز و بودنش توی خونه رازهات خبر خیلی خوبی نیست. شاید چیزی هست که نمی خواستی کسی بدونه و اینو فهمیده یا کسی رازی رو بهت گفته که با کسی که نباید به اشتراکش گذاشتی. یادت باشه که بهترین شیوه مبارزه با مشکلات اینه که باهاشون درگیر بشی. اگر خودت زودتر اقدام کنی محدوده جراحت خیلی کمتره. توی زندگی عاطفی‌ات هم بهتره اگر رازی داری، پیش خودت نگه‌اش داری و اگر رازی نداری، راز دار خوبی برای بقیه باشی. این هفته مرموز رو بی سر و صدا بگذرون که به نفعته.

دو پیکر متولدین خرداد : فعالیت اجتماعی بیشتر چیزیه که می تونه توی این هفته به یک هدف مهم تبدیل بشه. کاملا محتمله که جایی آدم‌هایی رو ببینی و باهاشون حرف‌هایی بزنی که برات خیلی مهم بشن. اگر چنین موقعیتی پیش اومد بدون پیش فرض برو سراغش و بذار توی جلسه و گفتگو اهداف کشف بشن. چهارشنبه ممکنه هیجان داشته باشی ولی پنجشنبه و جمعه آرومتر از چیزی که فکر می کنه خواهد گذشت. درسته که در طول هفته فعالیت اجتماعی برات خوبه ولی آخر هفته رو اگر با آرامش و با یک دوست صمیمی بگذرونی بسیار خوشحال خواهی بود. این هفته وارد هیچ شرط بندی ای نشو.

بره

خرچنگ متولدین تیر : متاسفانه یکی از مشکلات قدیمی‌ات به زندگی برمی‌گرده. مشکلی که فکر می کردی باهاش تعیین تکلیف کردی ولی ظاهرا هنوز ادامه داره. شرمنده هستم ولی باید بگم که ترکیب ستاره‌ها هم هیچ کمکی بهت نمی‌کنن چون پیام‌هایی که می‌دن کاملا متضاده. تنها توصیه عملی بهت اینه که از روز چهارشنبه که ماه توی خونه مدیریت تو می‌افته، قدرت دست توئه و می‌تونی هم در زندگی شخصی و هم در بقیه ماجراها، چیزی که می‌خوای رو به آدم‌ها بگی و اونها هم حرفت رو بفهمن و هم نظرت رو اجرا کنن. اگر کسی از این قاعده سر باز زد، به جای عقب نشینی کردن بازم تلاش کن.

شیر متولدین مرداد : با اینکه سعی می کنی به خودت بگی زندگی رو باید جدی‌تر گرفت ولی هنوزم اونطور که لازمه و می‌خوای نتونستی در مسیری که فکر می کنی درسته پیش بری. در این هفته کار سختی رو شروع نکن و آروم بگذرون. اگر قراره کار جدی‌ای انجام باشه باید عمیق تر باشه که این هفته وقتش نیست. اگر می‌خوای کارهایی که این هفته به نفعت است رو فهرست کنم می شه دیدن یک جای جدید �� مثلا یک رستوران که قبلا نرفتین �� و گسترش دادن دیدگاه رمانتیکت به زندگی. سعی کن به چیزهایی که قبلا فکر نکردی و سرنزدی فکر کنی و سر بزنی و از هیجانش آرامش و انرژی بگیری برای هفته‌های جدی تر. این هفته هفته توست پس خوش بگذرون و راحت باش.

خوشه متولدین شهریور : لازمه از حفاظ امنیتی خودت بیای بیرون و در شرایطی که برات خیلی هم راحت نیست، حرفی رو بزنی که برات سخته. معمولا طرفدار این هستی که با فکر و برنامه حرف‌هات رو بزنی ولی بعضی حرف‌ها یک جوری هستن که هیچ وقت زمان مناسب برای زدنشون نمی‌رسه اما بالاخره باید بزنی و چه هفته‌ای بهتر از این هفته که نور ماه کمکت می کنه چیزها رو روشنتر بیان کنی. در ضمن در زندگی شخصی‌ات هم برج حمل به خونه صمیمتت رسیده که پر است از عشق و احساس. اگر هدفت نزدیکتر شدن به یک نفره، نشون ندادن احساس راحش نیست. بذار متوجه تو بشه و بعدا خودش ماجرا رو پیگیری خواهد کرد.

بره

ترازو متولدین مهر : هوم��هفته سختی برای صحبته و نمی‌تونی حرف آخر رو در مورد خیلی چیزها بزنی و اکثر چیزهایی که بگی رو بقیه اشتباه می‌فهمن. شرایط زندگی باعث می شه مجبور می شی کارهایی بکنی ولی حتی این هم تغییر خاصی ایجاد نمی کنه. اگر می خوای شرایط بهتر بشه، بهترین کار عوض کردن دیدگاه خودته و تفسیرهایی جدید دادن از شرایط اطراف. از چهارشنبه با رسیدن برج حمل به خونه هفتم پارتنرهات، وضع خیلی بهتر می شه و روحیه تازه‌ات کمک می کنه به نه فقط زیباتر دیدن که حتی زیباتر شدن دنیا. اگر به تجربه جدیدی فکر می کنه، فعلا موقع مناسب اجراش نیست اما بهش فکر کن.

کژدم متولدین آبان : این هفته کاملا احتمال داره خودت برای خودت دردسرساز بشی. کارهای مختلفی رو شروع کردی و می کنی بدون اینکه همه شون تموم بشن و این نه فقط انتظارات آدم‌ها رو ازت بالا می بره که بعضی ها رو هم منتظر می ذاره ��هیچ کس هم انتظار رو دوست نداره. راه حل اینه که تمرکزت رو روی چیزی که بالاترین اولویت رو داره بذاری و تمومش کنی. خبر خوشی هم برای زندگی شخصی ات هست. چهارشنبه ماه کامل به برج ثور می‌رسه و تا شنبه کمی گیجی ولی از شنبه به بعد فرصت بسیار خوبی داری برای معلوم کردن اینکه تا مدت ها در زندگی عاطفی چکاره خواهی بود. اگر آستین‌هات پایینه، بالا بزنشون که از شنبه به بعد قراره خیلی چیزها مشخص بشه.

کمان متولدین آذر : هفته پر مشغله‌ای خواهی داشت و کارها خود به خود پیش می‌یان و پیش‌ میرن. دوستان برای مشورت بهت فکر می کنن ولی اکثرا قدم آخر که اومدن پیشت است رو انجام نمی‌دن. اگر دوست داری به کسی کمک کنی بهشون فضای صمیمی برای مشورت بده و برات حرف می زنن. بهتره تلاشت این باشه که کارها رو تا قبل از چهارشنبه مرتب و منظم کنی تا آخر هفته نیازی به وقت گذاشتن برای کارها نداشته باشی چون ماه با قدرت داره توی برج حمل می‌درخشه و اونهم وسط خونه رمانس تو که معنی‌اش رو خودت متوجه خواهی شد.

بره

بز متولدین دی : ظاهرا درگیر یک مشکل نسبتا پیچیده هستی و سعی می کنی راه حل متوسطی براش پیدا کنی. اگر خوشحالی دائمی می‌خوای راه حل جریان، راه حل‌های قطعی و نهایی است. برای شاد بودن کاری نکن که کسی حق داشته باشه بهت گله کنه که اصول اخلاقی توافق شده بین خودتون رو زیر پا گذاشتی. چهارشنبه به بعد که ماه حمل به خونه ریشه‌ها می‌رسه احتمال ریسک کردنت بیشتر است پس سعی کن اگر خواستی چیز، مکان یا کس جدیدی رو امتحان کنی دوبار با خودت فکر کنی تا مطمئن باشی کارت غیرمعقول نیست. اگر تنها هستی با تغییر خودت شروع کن تا باعث جذب دوستی‌ای بشی که شادت می کنه.

دلو متولدین بهمن : هرچقدر هم که ایده به هم زدن همه چیز و شروع مجدد و کردن کارهای جدید هیجان انگیز باشه، توی عمل مشکلاتش خیلی زیاده و عاقلانه‌تره که آدم با احتیاط بیشتری سراغش بره. اگر تغییر بسیار بزرگی ایجاد کنی مدت‌ها طول می کشه تا بتونی دوباره شرایط رو طبیعی کنی پس بهتره کمی صبر داشته باشی و با شرایط کنار بیای و به جای تحول ناگهانی، قدم به قدم چیزها رو درست کنی. توی زندگی خصوصی ات هم حالا که برج دوپیکر پر حرف به بالای سرت رسیده وقت خوبیه برای گفتگو. اگر با کسی هستی در یک فضای رمانتیک آروم باهاش صحبت کن تا صمیمی تر بشین و اگر با کسی نیستی، بدون که از طریق صحبت می تونی دوست جدیدی و جدی‌ای پیدا کنی. سر بزن به جایی که توش آدم‌هایی باشن که قبلا ندیدی ��از کافی شاپ تا مهمونی تا جمع‌های اجتماعی- و اگر سرت رو خیلی پایین نندازی خود آدم‌ها سر صحبت رو باز می کنن.


ماهی متولدین اسفند : مجبوری نگاهی جدی داشته باشی به مسائل مالی و متاسفانه شرایط خیلی هم خوب نیست. مشکلات مالی کمی اذیت می کنن و مجبوری فکر کنی که منابعت رو چطوری خرج خواهی کرد. راز موفقیت اینه که بتونیم چیزها رو اولویت بندی کنیم و به چیزی بیشتر از اونقدری که واقعا می ارزه، ارزش ندیم. اینم بدون که با ورود ماه جادویی به مدار تو، از روز شنبه یک نفر جدید توجه خاصی بهت داره و این تویی که بهش فرصت می دی بیشتر جلو بیاد یا نه. دور و برت رو خوب نگاه کن که یک علاقه جدید اگر درست اتفاق بیافته می تونه کلی از مشکلات قبلی رو حل کنه و اگر اشتباه باشه، خودش تبدیل می شه به بزرگترین مشکل آدم. شنبه به بعد مرتب تر از همیشه باش و آراسته تر و معجزه اش رو ببین.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی